بیت کوین چیست ؟
ارز دیجتال
خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
گوشی موبایل
تور کیش
اخبار پزشکی سلامت
بررودكريز

بررودكريز
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 20
دیروز : 51
افراد آنلاین : 1
همه : 27430
 

 

 

كريزي ها/تصاوير

 

 

 

 

 

 

سرداران شهيدروستاي كريز/كاشمر

 

 

 

 

 

 

سرداران شهيد روستاي كريز     روي نوشته كليك كنيد.

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۶:۵۱ ] [ ahmad ]
              سرداران شهيد روستاي كريز

 

 

سرداران شهيد روستاي كريز

 

 

 

 

 

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۶:۵۱ ] [ ahmad ]
                1395/10/18 شنبه

 

 

 

 

 

رئيس سازمان قضايي استان خراسان رضوي:

سازمان قضايي نيروهاي مسلح حامي نيروي انتظامي در اجراي قوانين است

رئيس سازمان قضايي خراسان رضوي درهمايش روساي كلانتري ها و پاسگاه‌هاي انتظامي استان گفت: سازمان قضايي نيروهاي مسلح حامي نيروي انتظامي در اجراي قوانين است. حجت الاسلام علي اسماعيلي با ابراز مسرت از حضور در جمع افرادي كه امنيت امروز كشور به واسطه زحمات وتلاش هاي آنهاست، گفت: نيروي انتظامي داراي دو وظيفه مهم در حوزه امنيتي و انتظامي و ضابطيت در باب كشف جرم است.
وي افزود: در مورد اول،مسئوليت آن بر عهده فرمانده يگان و درباب دوم مسئوليت آن با دادستان استو با استفاده از دستورات اين مقام قضايي مي توان اموراتي مانند جلب، بازرسي و... را انجام داد.
رئيس سازمان قضايي نيروهاي مسلح استان خراسان رضوي با بيان موادي از قانون آئين دادرسي كيفري اظهار داشت: سازمان قضايي نيروهاي مسلح حامي نيروي انتظامي در اجراي قوانين است و اجراي برخي از مواد قانون نيازمند تشكيل هيئتي است كه اين موادرا مورد بررسي دقيق و جزيي قرار داده و نتايج آن به همراه راه حل ها را به فرماندهان ارشد ارائه نمايد.
وي تصريح كرد:بخش عمده وظايف ضابطين، در قانون به صورت پررنگ و واضح بيان شده است.       احمداسماعيلي كريزي/"خراسان رضوي،شهرستان كاشمر" http://baghdasht1.blogfa.com/  

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۶:۵۱ ] [ ahmad ]
چه كسي با لگد دشمن بيدار مي شود؟       كد خبر: ۸۲۷۹۴      

چه كسي با لگد دشمن بيدار مي شود؟ 

اميرالمؤمنين علي عليه السلام فرمود: كسي كه به هنگام ياري وليّ (رهبر) خود، بخوابد با لگد دشمن از خواب بيدار خواهد شد. عقيق: متن حديث را از كتاب «عيون الحكم و المواعظ» منتشر مي كند.

(قال اميرالمؤمنين عليه السلام): مَنْ نَامَ عَنْ نُصْرَةِ وَلِيِّهِ انْتَبَهَ بِوَطْأَةِ «عَدُوِّهِ».

حضرت علي عليه السلام فرمود: كسي كه به هنگام ياري وليّ (رهبر) خود، بخوابد با لگد دشمن از خواب بيدار خواهد شد!

 

پي نوشت:

عيون الحكم و المواعظ (لليثي)، ص: 441.

منبع:حوزه       احمداسماعيلي كريزي/"خراسان رضوي،شهرستان كاشمر" http://baghdasht1.blogfa.com/      

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۶:۵۰ ] [ ahmad ]
        كد خبر: ۸۲۷۸۴
 

حديث امام عسكري(ع) درباره دروغگويي 

عقيق:در روايت آمده است:

 امام حسن عسكري عليه السلام فرمودند:

جُعِلتِ الخَبائِثُ في بَيت وَ جُعِل مِفتاحُهُ الكَذِبَ؛

تمام پليديها در خانه اي قرار داده شده و كليد آن دروغگويي است.


پي نوشت:
(بحار الانوار، ج78، ص377)

منبع:باشگاه خبرنگاران
        احمداسماعيلي كريزي/"خراسان رضوي،شهرستان كاشمر" http://baghdasht1.blogfa.com/      

 ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۶:۵۰ ] [ ahmad ]
          رمزگشايي جان كري از برد-برد

هسته‌اي را از نفس انداختيم نوبت موشكي است

                  وزير خارجه آمريكا مي‌گويد مذاكرات با تهران براي عقب نشاندن ايران از برنامه هسته‌اي به نتيجه رسيد و حالا دولت بعدي آمريكا بايد ضمن ادامه اعمال فشار بر ايراني‌ها، براي عقب نشاندن برنامه موشكي ايران تلاش كند. پايگاه تحليلي خبري هم انديشي: «جان كري» وزير امور خارجه آمريكا در يادداشتي كه به مناسبت نزديك شدن به روزهاي پاياني حضور در كابينه آمريكا نوشته، بارها از ايران نام برده و با اشاره به توفيق مذاكرات هسته‌اي، از لزوم ادامه فشار به تهران براي موفقيت در عقب نشاندن برنامه موشكي كشورمان سخن گفته است.
در اين نامه البته به طور كلي از دستاوردهاي دستگاه سياست خارجي دولت اوباما در زمينه‌هاي مختلف گفته شده كه بسط نفوذ سياسي و اقتصادي آمريكا در مناطق مختلف دنيا و روش‌هاي به‌كار رفته براي رسيدن به اين هدف، در ذيل آن مورد اشاره قرار گرفته است.
بخش مربوط به ايران با اين تيتر آغاز شده است: «ايران را به روشي قابل راستي‌آزمايي، از دستيابي به سلاح هسته‌اي، بازداشتيم».
جان كري مدعي شده كه ايران در مسير ساخت بمب اتم بوده و جامعه جهاني بر سر اينكه چگونه با اين تهديد فزاينده برخورد كند، اختلاف‌نظر داشت بنابراين ايالات متحده طيف گسترده‌اي از گزينه‌ها را روي ميز و در دسترس داشت ولي مي‌دانستيم كه گزينه ديپلماتيك، ماندگارترين اثر را داشت.
جان كري گفته كه در اين مسير، كنگره هم به دولت آمريكا كمك شاياني كرده زيرا با گسترده‌تر كردن تحريم‌هاي يكجانبه آمريكا عليه ايران و كمك به آوردن مذاكره‌كنندگان ايراني در پاي ميز، موافقت كرده است.
رئيس‌ دستگاه ديپلماسي آمريكا نوشته كه البته تحريم‌ها هيچ‌گاه نمي‌توانسته برنامه هسته‌اي ايران را از نفس بياندازد زيرا با شروع اعمال آنها، ايران 19 هزار سانتريفيوژ پيشرفته را به كار گرفت.
جان كري در ادامه به «دسترسي به (مقامات) ايران از طريق كانال‌هاي دوجانبه» و دو سال و نيم مذاكرات چندجانبه جدي پرداخته و آن را زمينه‌ساز اعلان برجام دانسته است.
 ذوق‌زدگي كري
 از سيمان ريختن
 در قلب راكتور اراك
جان كري از روزمه خود در اراك هم گفته؛ كري نوشته: ايرانيان خود قلب راكتور اراك را بيرون كشيدند و آن را با سيمان پر كردند تا مطمئن شويم كه ديگر قابل استفاده نيست.
كري كه اولين وزير خارجه‌اي است كه به صورت رسمي توانسته از واشنگتن با تهران صحبت كند، در اين نامه خداحافظي نوشته است: ما به آنها با صراحت گفته‌ايم كه براي (ايجاد) آينده‌اي متفاوت آماده‌ايم به شرطي كه بسياري از سياست‌هاي مخالفت‌برانگيز خود را تغيير دهد.
به گزارش فارس، در اين نامه همچنين آمده است: روابطمان با ايران بسيار مناقشه‌برانگيز خواهد ماند و ما بايد اعمال فشار را بر ايران حفظ كنيم تا بتوانيم برنامه موشكي ايران را عقب بنشانيم.
در ادامه مي‌خوانيم: اهداف ديگر ما، فشار بر ايران براي دست كشيدن از حمايت تروريست‌ها، پايان دادن به بي‌توجهي به حقوق‌بشر و توقف مداخله ثبات‌زدايانه در امور همسايگانش است.
 سند ديگري براي اثبات «هسته‌اي بهانه است»
در طول مذاكرات هسته اي، مقامات ارشد و دلسوزان نظام به دفعات هشدار دادند كه دشمنى آمريكا با ملت ايران و با جمهورى اسلامى اصلاً حول محور هسته‌اى نيست و اين تنها يك بهانه است.
رهبر معظم انقلاب اسلامي طي بياناتشان در ديدار با دانش آموزان و دانشجويان (12/08/92) فرمودند: «يك مسئله اين است كه دشمنى آمريكا با ملت ايران و با جمهورى اسلامى اصلاً حول محور هسته‌اى نيست؛ اين خطا است اگر خيال كنيم كه دعواى آمريكا با ما سر قضيه هسته‌اى است؛ نه، قضيه هسته‌اى بهانه است. قبل از اينكه مسئله‌ى هسته‌اى مطرح باشد، همين دشمنى‌ها، همين مخالفت‌ها از اول انقلاب بود؛ اگر يك روزى هم مسئله‌ هسته‌اى حل شد - فرض كنيد جمهورى اسلامى عقب‌نشينى كرد؛ همان‌كه آنها مي‌خواهند - خيال نكنيد مسئله تمام خواهد شد؛ نه، ده بهانه‌ ديگر را به‌‌تدريج پيش مي‌كشند: چرا شما موشك داريد؟ چرا هواپيماى بدون سرنشين داريد؟ چرا با رژيم صهيونيستى بديد؟ چرا رژيم صهيونيستى را به رسميت نمى‌شناسيد؟ چرا از مقاومت در منطقه به قول خودشان خاورميانه حمايت مي‌كنيد؟ و چرا؟ و چرا؟ و چرا؟».
 وقتي روزنامه‌هاي زنجيره‌اي نوشتند: امضاي كري تضمين است!
از روز اجراي توافق هسته‌اي تاكنون آمريكا به دفعات برجام را نقض كرده است. غارت 2ميليارد دلاري اموال ايران، اجراي سفت و سخت قانون محدوديت ويزا، استمرار تحريم سوئيفت و سنگ‌اندازي و ايجاد هراس در ارتباط ايران با بانك‌هاي خارجي، تصويب تحريم‌هاي جديد ضد ايراني و تمديد قانون ايسا تنها بخشي از اين عهدشكني است.
با وجود اين عهدشكني آشكار مقامات آمريكا مدعي شدند كه نه تنها تعهدات خود را كامل انجام داده‌اند بلكه به مواردي فراتر از آن نيز عمل كرده‌اند.
علي‌رغم كارنامه سياه آمريكا در اجراي تعهدات بين‌المللي و نقض‌عهدهاي مكرر در تعهدات مختلف، روزنامه‌هاي زنجيره‌اي در نقش بزك كنندگان شيطان بزرگ، تاكيد كردند كه بايد به قول آمريكايي‌ها در اجراي برجام اعتماد كرد.
براي نمونه، روزنامه زنجيره‌اي شرق در اول دي ماه 94 در تيتر يك نوشت: «اطمينان تهران از اجراي برجام، امضاي كري تضمين است». در متن گزارش آمده بود: «به دنبال اعتراض ظريف[به قانون محدوديت ويزا كه نقض برجام از سوي آمريكا بود] جان كري، وزير خارجه آمريكا، در نامه‌اي خطاب به ظريف نوشت اين قانون به‌هيچ‌وجه مانع ما نمي‌شود كه تعهدات خود طبق برجام را اجرا كنيم... عباس عراقچي، معاون وزير خارجه ايران درباره اين نامه تأكيد كرد كه اين نامه، امضاي وزير خارجه آمريكا را دارد و اجراي موفق برجام را تضمين كرده است. عراقچي تاكيد كرد: آنچه براي ما مهم است اين است كه برجام در مرحله اجرا با هيچ‌گونه خدشه و صدمه‌اي مواجه نشود، آقاي كري اين تضمين را به عنوان وزير خارجه آمريكا به صورت كتبي با امضاي رسمي داده است».
گفتني است مدير روزنامه شرق چندي پيش اذعان كرد كه اين روزنامه مشغول بزك و اغراق در برجام بوده است!
 برد-برد نتيجه داد، هسته‌اي رفت تحريم‌ها ماند
پس از امضاي برجام، مقامات دولت يازدهم، اعضاي تيم مذاكره‌كننده هسته‌اي و رسانه‌هاي به ظاهر حامي دولت، در اظهارنظرها و مطالب جداگانه، تاكيد كردند كه توافق هسته‌اي يك توافق برد- برد است و حتي يكي از مقامات ارشد دولت، برجام را «برد 3 بر 2» ايران بر 1+5 ناميد.
در سالگرد امضاي برجام- تيرماه 95- نيويورك تايمز در گزارشي نوشت: ايران با وجود انجام همه تعهدات، به خاطر تداوم تحريم‌هاي آمريكا، هنوز طعم مزاياي برجام را نچشيده و اثر مثبت اقتصادي آن را لمس نكرده است.
دولتمردان نيز يكي پس از ديگري چراغ داوري درباره بدعهدي‌ آمريكا و بي‌سرانجامي و بي‌دستاوردي برجام را روشن كردند. از رئيس ‌بانك مركزي كه گفت «عايدي ما از برجام تقريبا هيچ است» تا ظريف كه گفت «به خاطر تهديد و ارعاب‌هاي آمريكا، 8 ماه پس از برجام، هيچ بانك بزرگ اروپايي با ايران كار نمي‌كند».
بنابر مستندات متعدد، پس از امضا و اجراي برجام، تحريم‌ها نه تنها لغو نشد بلكه بر تعداد آنها نيز افزوده شد.در حقيقت هسته‌اي رفت و تحريم‌ها ماند.
 نابود كردن زيرساخت‌هاي هسته‌اي، آغاز سناريوي اعمال تحريم‌هاي جديد
رهبر معظم انقلاب در بيستم فروردين ماه سال قبل هشدار داده بودند: «به طرف مقابل اعتماد نكنيد. به لبخند او فريب نخوريد. به وعده نقد كه مي‌دهد- وعده نقد، نه عمل نقد- اعتماد نكنيد.چون وقتي خرش از پل گذشت، بر‌مي‌گردد و به ريش شما مي‌خندد! اين‌قدر اينها وقيحند».
به اعتقاد كارشناسان، مطرح كردن موضوعاتي چون توان موشكي، حمايت از محور مقاومت و مسائل مربوط به حقوق بشر مهر تائيدي است بر گمانه‌زني‌هايي كه پيش از اين مطرح مي‌شد؛ آغاز سناريوي اعمال تحريم‌هاي جديد بعد از خالي شدن دست ايران از ذخاير راهبردي اورانيوم و زيرساخت‌هاي هسته‌اي.
متاسفانه تاكنون دولت هيچ پاسخ قاطعي به عهدشكني‌ها و گستاخي‌هاي مقامات آمريكايي نشان نداده است. امتناع دولت يازدهم از اقدام متقابل موجب شده است كه اين گستاخي هر روز ابعاد گسترده‌تري به خود بگيرد.

د   كد مطلب: 361037   مرجع : كيهان             احمداسماعيلي كريزي/"خراسان رضوي،شهرستان كاشمر" http://baghdasht1.blogfa.com/      

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۰ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۶:۴۹ ] [ ahmad ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ]
.: Weblog Themes By tinablog :.

کد ِکج شدَنِ تَصآویر

کداهنگ برای وبلاگ

السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
درباره وبلاگ

سياسي،اجتماعي،فرهنگي
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
آرشيو مطالب
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب

|